Słońce zawitało do Karczowisk, czyli Dzień Dziecka w Karczowiskach

Obchodzony 1 czerwca na całym świecie Dzień Dziecka był powodem organizacji przez sołtysa i Radę Sołecką Karczowisk festyn z tej okazji.

Wczoraj po południu na terenach zielonych w Karczowiskach pojawiły się tłumy jakich dawno tutaj nie widziano. Spragnione zabawy dzieci i ich rodzice po przerwie w organizacji imprez spowodowanej pandemią przybyli, by wspólnie świętować ten dzień. Dzieci, aby oddać się wspaniałej zabawie – rodzice, aby w końcu porozmawiać i poznać nowych sąsiadów, których w międzyczasie w Karczowiskach sporo przybyło.

Na dzieci czekały różne atrakcje. Nie mogło zabraknąć uwielbianej przez dzieci zjeżdżalni oraz animacji dla najmłodszych. Były bańki, malowanie buziek, tatuaże… Dzieci odwiedził Minionek.

Na starsze dzieci czekały konkursy sportowe, które przygotowali Tomasz Krysiak mieszkaniec Karczowisk i radny Marcin Nyklewicz.

Niespodziankę dzieciom przygotowali niezawodni strażacy z OSP Zimna Woda. Możliwość obejrzenia i przejażdżki samochodem strażackim dostarczyło wiele emocji milusińskim. Na dodatek mogli zapoznać się z wyposażeniem pojazdu, a nawet sprawdzić działanie w praktyce.

Pogoda również dopisała. Do 16.00 nie rozpieszczała, ale w momencie rozpoczęcia pojawiło się słoneczko, które towarzyszyło uczestnikom festynu do samego końca. Pierwsze krople deszczu pojawiły się tuż po zakończeniu imprezy, ale zarazem pojawiła się tęcza. To pięknie zjawisko wspaniale podsumowało wczorajsze popołudnie.

Podziękowania dla uczestników za przybycie oraz wszystkich organizatorów za przygotowanie imprezy.

Do zobaczenia 10 września na tradycyjnym festynie rodzinnym.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.